Erasmus+, Caprino Veronese, Włochy
22.06.2026🇵🇱 W dniach 29 maja – 6 czerwca 2026 r., pani Katarzyna Laskowska-Kaszub, nauczycielka biologii w naszej szkole, uczestniczyła w szkoleniu Erasmus+, które odbyło się w malowniczej miejscowości Caprino Veronese we Włoszech.Szkolenie miało charakter intensywnych warsztatów oraz zajęć praktycznych, podczas których uczestnicy rozwijali kompetencje w zakresie edukacji cyfrowej Program obejmował m.in. poznawanie nowoczesnych narzędzi dydaktycznych wspierających proces nauczania, a także wymianę doświadczeń z nauczycielami i pracownikami instytucji działających […]
