Możesz pomóc – POMÓŻ! Akcja: „Słuchacze – słuchaczom”

Kolejny raz Rada Słuchaczy organizuje zbiórkę artykułów spożywczych na paczki bożonarodzeniowe dla słuchaczy znajdujących się w trudnej sytuacji.
Zbieramy artykuły o przedłużonym terminie do spożycia, takie jak: makaron, mąka, cukier, kawa herbata, słodycze itp.
Wszyscy stanowimy społeczność naszej szkoły. Pomóżmy tym, którzy bez Was nie będą mieli Świąt!
Liczymy na Was i z góry dziękujemy! Prosimy o przynoszenie produktów do wychowawców klas lub do opiekuna Rady Słuchaczy prof. K. Mikulskiej, do sali 15.
Opiekun Rady Słuchaczy
K. Mikulska