Czytaj.pl – bierzemy udział w największej akcji czytelniczej w kraju

Akcja ma charakter bezpłatnej wypożyczalni ebooków i audiobooków. Aby wziąć w niej udział, należy pobrać aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony plakacie promującym akcję. Kod QR jest kluczem do wirtualnej biblioteki, w której można znaleźć wyjątkowe bestsellery. W tym roku dzięki aplikacji Woblink, fani literatury mają możliwość pobrania za darmo 18 książek, wśród których znajdują się tytuły królujące na listach bestsellerów, nagradzane, docenione przez krytyków, i takie, które podbiły serca czytelników.

Plakaty z kodem QR do pobrania oraz informacje o udostępnianych książkach można znaleźć na terenie szkoły, w bibliotece a także w załączonym linku. Miłej lektury.

Kto czyta książki, ten ma formę, by prowadzić ciekawe rozmowy, rozwijać wyobraźnię, poszerzać horyzonty czy uczyć się nowych rzeczy.

akcja czytaj.pl

Plakat akcji czytaj.pl