Pożegnanie klas trzecich

Po trzech latach edukacji nadszedł dzień, kiedy pożegnaliśmy słuchaczy klas trzecich. Na szkolnej uroczystości podsumowaliśmy trzy lata edukacji. Były podziękowania za to, co było w tym czasie piękne i niezapomniane. Nastrój zbudowała oprawa artystycza spotkania przygotowana przez naszych uzdolnionych słuchaczy.

Wszystkim abiturientom życzymy spełnienia najskrytszych marzeń i odniesienia sukcesów w dorosłym życiu, które tak naprawdę dopiero się zaczyna. Tegorocznym maturzystom życzymy powodzenia, wiary we własne siły i umiejętności. Przysłowiowego “połamania pióra” oraz jak najlepszych wyników! Trzymamy kciuki!

Występ słuchaczy przed siedzącą na krzesłach młodzieżą
Wszyscy występujący stoją na scenie, młodzież siedzi na krzesłach
Pani dyrektor przemawia do mikrofonu stojąc przed siedzącymi na krzesłach uczniami
Zespół muzyczny i wokalistka stoją na scenie