Kurs pierwszej pomocy w CKU nr 1

Z radością informujemy, że po dwóch latach przerwy organizujemy w naszej szkole kolejną  edycję kursu pierwszej pomocy i resuscytacji.

Zajęcia te poprowadzi Instruktor Ratownictwa.

Szkolenia odbędą się w czerwcu i zakończą się egzaminem oraz uzyskaniem certyfikatu.  Uzyskany certyfikat może być pomocny w rekrutacji zawodowej oraz dawać dodatkowe punkty na niektórych wydziałach uczelni.

Grupy będą liczyć  10-14 uczestników.

Zapisy u prof. Teresy Hołdakowskiej  /osobiście lub na adres tholdakowska@cku1.edu.pl/ oraz w bibliotece szkolnej
Zapraszamy!