Geograficzne spotkania na Krakowskim

.W dniu 27.02.2020 Słuchacze klasy 3P uczestniczyli w wykładzie na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW w ramach Geograficznych Spotkań na Krakowskim. Tematem był „Zapis zmian klimatu i działalności gospodarczej człowieka w środowisku przyrodniczym”. W czasie prelekcji podkreślono, że środowisko przyrodnicze podlegało i podlega licznym transformacjom. Powodują je zarówno zmiany klimatu, jak i gospodarcza działalność człowieka. Zagadnienia przedstawiono na wybranych przykładach z Polski. Zapraszamy na kolejne spotkanie w terminie 26 marca, tym razem na temat „Co z tą wodą?”.