Udział słuchaczy w akcji honorowego krwiodawstwa

22 października 2021 w  centrum Warszawy odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa, w której uczestniczyli prawdziwi BOHATEROWIE ratujący życie innych. Było wśród  nich 21  słuchaczy klas stacjonarnych i zaocznych naszej szkoły, którzy bez wahania ruszyli aby dokonać czegoś wielkiego. Organizatorem akcji była nauczycielka biologii pani Teresa Hołdakowska. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy! Pamiętajcie, krew jest bezcenna nie można jej kupić ale WY możecie się nią podzielić.
Co zyskuje się oddając krew? Wiele np: