Słuchacze na XIII Festiwalu Nauki

Słuchacze klas stacjonarnych brali udział w warsztatach i wykładach w ramach XXIII Festiwalu Nauki.
W tym roku zaprosił nas Wydział Weterynarii SGGW. Uczestniczyliśmy w zajęciach poświęconych budowie anatomicznej kręgowców, zwiedzaliśmy największe w Polsce Muzeum Osteologiczne, oglądaliśmy sale operacyjne oraz analizowaliśmy preparaty anatomiczne.
Drugiego dania uczestniczyliśmy w wykładzie poświęconym radiologii w różnych dziedzinach nauki.
Mieliśmy także okazję zobaczyć inne wydziały (leśnictwo, biologia, dietetyka) na Wyższej Szkole Gospodarstwa Wiejskiego.