Najlepsze przebranie na Halloween – konkurs

31.10.2019 odbył się w naszej szkole szkole konkurs z okazji Halloween. Nasi słuchacze jak zawsze wykazali się kreatywnością. Zaprezentowano 15 kostiumów. Jury składające się z kadry pedagogicznej wyłoniło zwycięzcę. Wygrała Zuzanna Klimczewska z klasy 3HP 5, która przebrała się za Jokera z filmu “Batman”. Druga nagroda przypadła Nikol Siedlarz za kostium Czarownicy. Miejsce trzecie przypadło ex-equo Karolinie Sękowskiej, przebranej za Wróżkę oraz Kamili Sadowskiej, która wcieliła się w postać Upiornej Panny Młodej. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za wspaniała zabawę!