Zbiórka prezentów dla dzieci z Domu Dziecka nr 75

Każdy może zostać Świętym Mikołajem, to jest sprawa prostsza, niż się wszystkim zdaje…..
Trwa zbiórka prezentów dla Dzieci z Domu Dziecka nr 15, przy ulicy Nowogrodzkiej 75.
Z inicjatywy i potrzeby serca naszych Wolontariuszek z klasy 3 PH5 powstała akcja, której ideą jest pomoc jego podopiecznym. Chcielibyśmy, aby okres Świąt Bożego Narodzenia był dla dzieci czasem magicznym i niezapomnianym, czasem, w którym spełniają się marzenia.

Włącz się w naszą akcję i pomóż nam przygotować prezenty!
Dom Dziecka jest placówką opiekuńczo-wychowawczą typu specjalistyczno-terapeutycznego sprawującą opiekę nad dziećmi o specjalnych, indywidualnych potrzebach opiekuńczych i edukacyjnych. Przebywają w nim
dzieci z różnym stopniem niepełnosprawności, wymagające stosowania specjalnych metod wychowawczych i specjalistycznych terapii.
Jeśli chcesz pomóc, przyjdź do wtorku (14.12.2021 r.) do pokoju 21 (pokój pedagoga i psychologa), gdzie znajduje się napisana przez maluchy lista wymarzonych prezentów, które Ty możesz im podarować.
Opiekunowie Szkolnego Wolontariatu