Zakończenie akcji zbierania świątecznych paczek dla podopiecznych z Domu Dziecka.

Opiekunowie wolontariatu pragną podziękować wszystkim słuchaczom, nauczycielom oraz pracownikom administracji  za zaangażowanie się w akcję świątecznej paczki dla podopiecznych z Domu Dziecka nr 15. Szczególnie chcemy wyróżnić pomysłodawczynie zbiórki słuchaczki   – Adriannę Skrobalę i Julię Frelek z klasy 3PH5. Dziękujemy także innym słuchaczom tej klasy, którzy wzięli udział w akcji.

Chcemy również podziękować wszystkim zaangażowanym w działania  szkolnego wolontariatu w semestrze zimowym. Dziękujemy za Waszą pracę, pomoc i wsparcie! Liczymy na dalszą współpracę w przyszłym semestrze.

Szkoła otrzymała podziękowania, które składamy Państwu od wdzięcznych podopiecznych.