Zachęcamy do udziału w akcji “Świąteczna kartka dla Bohatera”

Drodzy Słuchacze, zachęcamy Was do udziału w akcji wolontariatu„ Świąteczna kartka dla Bohatera”.
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, chcielibyśmy z Waszą pomocą przygotować świąteczne kartki z życzeniami dla naszych Bohaterów, którzy są pod opieką Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich.
Co trzeba zrobić?
Przygotujcie życzenia i przy pomocy dowolnego programu graficznego stwórzcie dla Nich świąteczną kartkę. Projekt kartki należy przesłać na adres: imalkowska@cku1.edu.pl
Kartki zostaną wydrukowane, a następnie przekazane odbiorcom. Liczymy na Wasze zaangażowanie.
Szkolny Wolontariat