Pokaż, że pamiętasz ! Pamiątkowy album dla uczestników Powstania Warszawskiego.

Szkolny Wolontariat wraz ze Słuchaczami Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 przygotowuje PAMIĄTKOWY ALBUM DLA UCZESTNIKÓW POWSTANIA WARSZAWSKIEGO. Gorąco zachęcamy Was do włączenia się w ogólnopolską akcję BohaterON mającą na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. Ludzie Ci, walcząc o naszą wolność, zasłużyli na naszą pamięć i wdzięczność. Dlatego, jeśli chcecie uhonorować uczestników Powstania, przygotujcie dla Nich symboliczną kartkę z życzeniami lub napiszcie list. Może to być kilka (…lub kilkadziesiąt ) słów od siebie. Pamiętajcie, że to właśnie one maja największą wartość. Z Waszych kartek i listów przygotujemy pamiątkowy album, który trafi do konkretnego Powstańca.

Z góry dziękujemy za Wasze zaangażowanie

Uwaga: Akcja trwa do 2 października. Pokażcie, że pamiętacie!