KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Kadra Pedagogiczna

DYREKTOR:

mgr Ewa Ałasa

ZASTĘPCY DYREKTORA:

mgr Joanna Ryszewska-Drewniak

mgr Joanna Słomska

NAUCZYCIELE:
Język polski
  • mgr Anna Horodelska - ahorodelska@cku1.edu.pl
  • mgr Wioletta Jóźwiak - wjozwiak@cku1.edu.pl
  • mgr Katarzyna Mikulska - kmikulska@cku1.edu.pl
  • mgr Daria Nowak - dnowak@cku1.edu.pl
  • mgr Weronika Zasada Stańska - wzasadastanska@cku1.edu.pl
  • mgr Joanna Ryszewska-Drewniak - joannaryszewska@cku1.edu.pl
Język angielski
  • mgr Norbert Dzienisiuk - ndzienisiuk@cku1.edu.pl
  • mgr Anna Mazurak - amazurak@cku1.edu.pl
  • mgr Anetta Mazurek - amazurek@cku1.edu.pl
  • mgr Barbara Owczarek - bowczarek@cku1.edu.pl
  • mgr Joanna Szczepańska - jszczepanska@cku1.edu.pl
  • mgr Marzanna Stasiak - mstasiak@cku1.edu.pl
  • mgr Iwona Warczykowska - iwarczykowska@cku1.edu.pl
  • mgr Janusz Włoszczuk - jwloszczuk@cku1.edu.pl
Historia
  • mgr Mariola Kujawska-Kośmider - mkujawska@cku1.edu.pl
  • mgr Robert Laszczka - rlaszczka@cku1.edu.pl
  • mgr Zbigniew Michalik - zmichalik@cku1.edu.pl
  • mgr Mateusz Sędłak - msedlak@cku1.edu.pl
  • mgr Marzanna Stasiak - mstasiak@cku1.edu.pl
Wiedza o społeczeństwie
  • mgr Zbigniew Michalik - zmichalik@cku1.edu.pl
  • mgr Iwona Małkowska - imalkowska@cku1.edu.pl
  • mgr Katarzyna Mikulska - kmikulska@cku1.edu.pl
Matematyka
  • mgr Marek Ałasa - malasa@cku1.edu.pl
  • mgr Kamila Bochdankiewicz - kbochdankiewicz@cku1.edu.pl
  • mgr Włodzimierz Małkowski - wmalkowski@cku1.edu.pl
  • mgr Joanna Słomska - jslomska@cku1.edu.pl
  • mgr Ewa Wawrzeniecka - ewawrzeniecka@cku1.edu.pl
Fizyka
  • mgr Urszula Koprowska - ukoprowska@cku1.edu.pl
Chemia
  • mgr Ewa Rataj-Omielczenko - eomielczenko@cku1.edu.pl
  • mgr Joanna Słomska - jslomska@cku1.edu.pl
Biologia
  • dr Teresa Hołdakowska - tholdakowska@cku1.edu.pl
  • mgr Izabela Korszla - ikorszla@cku1.edu.pl
Przyroda
  • dr Teresa Hołdakowska - tholdakowska@cku1.edu.pl
  • mgr Izabela Korszla - ikorszla@cku1.edu.pl
  • mgr Iwona Małkowska - imalkowska@cku1.edu.pl
  • mgr Ewa Rataj-Omielczenko - eomielczenko@cku1.edu.pl
  • mgr Joanna Słomska - jslomska@cku1.edu.pl
Geografia
  • mgr Regina Kabala-Maziarz - rmaziarz@cku1.edu.pl
  • mgr Barbara Owczarek - bowczarek@cku1.edu.pl
Podstawy przedsiębiorczości
  • mgr Iwona Małkowska - imalkowska@cku1.edu.pl
Technologia informacyjna
  • mgr Włodzimierz Małkowski - wmalkowski@cku1.edu.pl
  • mgr Janusz Kuszmierek - jkuszmierek@cku1.edu.pl
  • mgr Kacper Bąk - kbak@cku1.edu.pl
  • mgr J. Sobczyk - jsobczyk@cku1.edu.pl
Przedmioty zawodowe
  • mgr Włodzimierz Małkowski - wmalkowski@cku1.edu.pl
  • mgr Ewa Ulman - eulman@cku1.edu.pl
Pedagog
  • mgr Iwona Lublińska - pedagog@cku1.edu.pl
Psycholog
  • mgr Jakub Szapiro - psycholog@cku1.edu.pl
Doradca zawodowy
  •  mgr Małgorzata Abramczyk - doradcazawodowy@cku1.edu.pl
Nauczyciele bibliotekarze
  •  mgr Ewa Baś - ebas@cku1.edu.pl
  •  mgr Regina Kabala-Maziarz - rmaziarz@cku1.edu.pl
  •  mgr Bożena Osipowicz - bosipowicz@cku1.edu.pl
  •  mgr Dorota Regulska - dregulska@cku1.edu.pl