Rekrutacja do liceum i szkoły policealnej 2024 r.

Od dnia 17 czerwca otwieramy rekrutację do Liceum Ogólnokształcącego do klas stacjonarnych ( zajęcia w trybie trzydniowym : wtorek, środa, czwartek) oraz do klas zaocznych ( zajęcia w trybie weekendowym, co dwa tygodnie: sobota, niedziela )

Rekrutujemy także kandydatów do Szkoły Policealnej na dwa kierunki kształcenia: Technik Administracji lub Technik BHP.

W zakładce Rekrutacja – Wymagane dokumenty – znajdują się wymagane kwestionariusze

Link do kwestionariuszy

Zapraszamy wszystkich chętnych kandydatów.