Szkoła Policealna

 

ROZPOCZĘCIE SEMESTRU JESIENNEGO ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

08 WRZEŚNIA 2018R.:

  • SEMESTR III Szkoły Policealnej

 

15 WRZEŚNIA 2018R.:

  • SEMESTR I Szkoły Policealnej

 


Dzwonki

1 LEKCJA8.00-8.45
2 LEKCJA8.50-9.35
3 LEKCJA9.40-10.25
4 LEKCJA10.30-11.15
5 LEKCJA11.30-12.15
6 LEKCJA12.20-13.05
7 LEKCJA13.10-13.55
8 LEKCJA14.00-14.45
9 LEKCJA14.50-15.35
10 LEKCJA15.40-16.25

Terminarz zajęć

SEMESTRY NIŻSZE

PRZYDZIAŁ SAL I WYCHOWAWSTW –pobierz

TERMINARZ – pobierz

 

SEMESTRY WYŻSZE

PRZYDZIAŁ SAL I WYCHOWAWSTW – pobierz

TERMINARZ – pobierz

 

 

 


Plany zajęć

 

 SEMESTRY NIŻSZE

PLAN ZAJĘĆ – pobierz

 

 

SEMESTRY WYŻSZE

PLAN ZAJĘĆ (2S, 2TI) – pobierz

 

 

 

 


Plan sesji egzaminacyjnej

 

 

 

 

 

 

 


Szkolny plan nauczania

 

 


Podręczniki

TECHNIK ADMINISTRACJI
Wykaz podręczników dla zawodu technik administracji – pobierz

TECHNIK INFORMATYK

Tomasz Kowalski, Kwalifikacja E.12. Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk.

Numer dopuszczenia MEN: 2/2013

Barbara Halska, Paweł Bensel, Kwalifikacja E.13. Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami.

Numer dopuszczenia MEN: 58/2013

Jolanta Pokorska, Kwalifikacja E.14. Część 1. Tworzenie stron internetowych.

Numer dopuszczenia MEN: 13/2013

Jolanta Pokorska, Kwalifikacja E14. Część 2. Tworzenie baz danych i administrowanie bazami. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk.

Numer dopuszczenia MEN: 50/2013.

Jolanta Pokorska, Kwalifikacja E.14. Część 3. Tworzenie aplikacji internetowych. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk.

Numer dopuszczenia MEN: 13/2014


 

Praktyki zawodowe

UMOWA O PRAKTYCZNĄ NAUKĘ ZAWODUpobierz

Dokument należy złożyć do opiekuna praktyk