Historia; Historia i Teraźniejszość

Historia

Rozkłady materiałów dla poszczególnych semestrów oraz Przedmiotowe Zasady Oceniania z historii znajdują się w bibliotece szkolnej (w wersji papierowej i elektronicznej)

Poziom podstawowy
Okładka podręcznika do historii "Poznać przeszłość 2", zakres podstawowy.
Poznać przeszłość 1. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Nr dopuszczenia: 1021/1/2019. Autorzy: Marcin Pawlak, Adam Szweda.
Okładka podręcznika do historii "Poznać przeszłość Karty pracy ucznia 1", zakres podstawowy.
Poznać przeszłość 1. Karty pracy ucznia do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Autor: Krzysztof Jurek.
Okładka podręcznika do historii "Poznać przeszłość 2", zakres podstawowy.
Poznać przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Nr dopuszczenia: 1021/2/2020 Autorzy: Adam Kucharski, Aneta Niewęgłowska. Podręcznik obejmuje treści z epoki nowożytnej.
Okładka podręcznika do historii "Poznać przeszłość Karty pracy ucznia 2", zakres podstawowy.
Poznać przeszłość 2. Karty pracy ucznia do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy
Poziom rozszerzony
Okładka podręcznika do historii "Zrozumieć przeszłość 1", zakres rozszerzony.
Zrozumieć przeszłość 1. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Nr dopuszczenia: 1019/1/2019 Autorzy: Ryszard Kulesza, Krzysztof Kowalewski
Okładka podręcznika do historii "Zrozumieć przeszłość Maturalne karty pracy 1", zakres rozszerzony.
Zrozumieć przeszłość 1. Maturalne karty pracy do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony.
Okładka podręcznika do historii "Zrozumieć przeszłość 2", zakres rozszerzony.
Zrozumieć przeszłość 2. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Nr dopuszczenia:1019/2/2020. Autor: Paweł Klint. Podręcznik obejmuje treści z epoki nowożytnej.
Okładka podręcznika do historii "Zrozumieć przeszłość Maturalne karty pracy 2", zakres rozszerzony.
Zrozumieć przeszłość 2. Maturalne karty pracy do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony.

Historia i teraźniejszość

Rozkłady materiałów dla poszczególnych semestrów znajdują się w bibliotece szkolnej (w wersji papierowej i elektronicznej)

Okładka podręcznika " Historia i Teraźniejszość 1
Historia i teraźniejszość 1. Podręcznik dla liceów i techników. Zakres podstawowy. Autorzy: Izabella Modzelewska-Rysak, Leszek Rysak, Adam Cisek, Karol Wilczyński