Spotkanie wigilijne w CKU Nr 1

19 grudnia do CKU nr 1 zawitały… Anioły! Słuchacze wraz z przedstawicielami absolwentów i nauczycieli przygotowali magiczny spektakl pt. “Anioł w Warszawie”. Oprócz emocjonalnych recytacji i elementów dramy scenicznej mogliśmy usłyszeć wzruszające wykonania utworów SDM-u, piosenek musicalowych, kolęd i ukraińskich pieśni ludowych. Młodzi artyści życzyli całej społeczności szkolnej, a także przybyłym Gościom- naszym emerytowanym nauczycielom i pracownikom szkoły pięknych Świąt Bożego Narodzenia spod znaku „anielskiej cierpliwości” i „rozanielonej radości”! Dziękujemy organizatorom i wykonawcom za piękny występ, bajkową scenografię, i ozdoby świąteczne- figurki Aniołów.