Praktyki studenckie w CKU Nr 1

W Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1, w ramach współpracy z Akademią Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, odbywają się praktyki studenckie. Studenci Pedagogiki Ogólnej – kierunek Coaching i edukacja dorosłych – podczas obserwacji lekcji i pracy np. biblioteki szkolnej, mogli zgłębić praktyczne aspekty swojej przyszłej profesji. Zdobywali cenne doświadczenia zawodowe pod okiem nauczycieli języka polskiego, nauczycieli bibliotekarzy i zespołu psychologiczno – pedagogicznego. Dla studentów kierunku Coaching i edukacja dorosłych nasze Centrum stało się doskonałym miejscem do rozwoju praktycznych umiejętności coachingowych oraz doświadczenia w pracy z dorosłymi uczestnikami procesów edukacyjnych. Pod okiem naszej kadry mieli szansę praktycznego stosowania zdobytej wiedzy i umiejętności. Studenci wspierani przez koordynatora ds. praktyk studenckich – p. Annę Horodelską – przeprowadzili zajęcia w klasie 4AB8 na temat: “Doradztwo zawodowe jako realna pomoc w ewaluowaniu kariery”. Było to inspirujące doświadczenie dla naszych słuchaczy i studentów!

Mężczyzna i kobieta stoją w klasie na tle ekranu. Na ekranie wyświetlana jest prezentacja.