Spotkanie z nadinspektorem Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie

W dniu 2 marca b.r. w szkole Policealnej odbyło się spotkanie z nadinspektorem pracy z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie. Pani nadinspektor Ewelina Dębowska w bardzo ciekawy sposób przybliżyła słuchaczom zagadnienia z zakresu Prawa pracy i Bhp. Spotkanie zrealizowano w ramach programu edukacyjnego Państwowej Inspekcji Pracy pn.” Kultura bezpieczeństwa” będącego elementem kampanii dla młodzieży pn. “Legitna paca”.

Na kierunkach : technik administracji i technik bhp w ramach programu szkoły Policealnej przeprowadzono wewnętrzny etap konkursu “Poznaj swoje prawa w pracy”. Wyłoniono dwie reprezentantki, po jednej z każdego kierunku. Obie panie będą reprezentować naszą szkołę w etapie regionalnym. Etap ten odbędzie się 8 marca b.r. w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie, ul. Grójecka 186. Gorąco kibicujemy naszym słuchaczkom.