Zima – spotkanie muzyczno-poetyckie

5 grudnia w naszej szkole miała miejsce druga część spotkania muzyczno – poetyckiego zatytułowanego „Cztery Pory Roku”. Cykl rozpoczął się dwa miesiące temu koncertem poświęconym JESIENI. Tym razem przyszła pora na ZIMĘ. Słuchacze wraz nauczycielem oraz naszym absolwentem zaprezentowali piosenki i wiersze, w których motywem przewodnim była ZIMA. Utwory nie były narzucone. Każdy zaprezentował to, w czym czuje się najlepiej. Mogliśmy zatem wysłuchać hitu zespołu Skaldowie pt. “Z kopyta kulig rwie”, czy poczuć dreszcz emocji słuchając pięknego wykonania “Mam tę moc” z filmu Kraina Lodu. Piosenka pt. “Zawirował świat “zespołu Stare Dobre Małżeństwo również wkomponowała się w niepowtarzalny klimat tej niezwykłej pory roku. Mogliśmy także usłyszeć poezję samego mistrza Szekspira czy Roberta Frosta. Dziękujemy za organizację spotkania panu profesorowi Norbertowi Dzienisiukowi.