Wykład na Wydziale Geografii Uniwersytetu Warszawskiego

21 listopada Słuchacze klas zaocznych 3P i 2K uczestniczyli w wykładzie na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych. Tym razem wykład dotyczył problemów urbanizacyjnych Bangkoku. Spotkanie prowadziła dr Katarzyna Podhorodecka.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się o trudnościach związanych z dużym natężeniem migracji w tym mieście. Słuchali o niedorozwoju sieci transportowej oraz z olbrzymim zanieczyszczeniem wody i powietrza. Zaproponowane rozwiązania problemów, z jakimi borykają się mieszkańcy miasta mają przyczynić się do poprawy warunków życia mieszkańców, ale też większej atrakcyjności turystycznej tego miasta. Ostatni wykład w tym semestrze 5 grudnia, zapraszam!!! Nauczyciel geografii R. Maziarz.