Wizyta słuchaczy na Wojskowych Powązkach.

23 października słuchacze Szkoły Policealnej pod opieką pani Marzanny Mysiakowskiej i pani Iwony Małkowskiej wybrali się na Cmentarz Wojskowy na Powązkach. W tym szczególnym czasie tradycją naszej szkoły stały się odwiedziny grobów poległych żołnierzy z czasów I i II wojny światowej. Odwiedzamy też kwatery powstańcze oraz osób zasłużonych i ważnych w historii naszego kraju.
Dzięki pani Marzannie Mysiakowskiej – nauczycielowi prawa – cały spacer przeplatany był ciekawymi informacjami dotyczącymi prawnych aspektów organizacji i funkcjonowania cmentarza oraz zasad pochówku osób zasłużonych. W trakcie naszego pobytu słuchacze zapalili znicze na odwiedzanych grobach.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszej kolejnej akcji.