Uwaga konkurs! Sleeveface, czyli ubierz się w książkę

Biblioteka szkolna zaprasza słuchaczy i nauczycieli naszej szkoły do udziału w konkursie fotograficznym “SLEEVEFACE, CZYLI UBIERZ SIĘ W KSIĄŻKĘ”

Sleeveface – zdjęcia przedstawiające osoby fotografowane z zasłoniętą przez okładkę książki lub czasopisma częścią ciała. W efekcie powstaje złudzenie prezentujące kreatywne, śmieszne połączenie fotografowanej osoby z ilustracją na okładce. Należy tak zapozować lub ustawić się do zdjęć, aby poza stała się „elementem” okładki, który „wychodzi” poza papier.