Udział słuchaczy w akcji “Podaruj wiersz” organizowanej przez Fundację imienia Zbigniewa Herberta

Słuchacze Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 w Warszawie dołączyli do akcji społecznej Fundacji im. Zbigniewa Herberta – PODARUJ WIERSZ . Akcję połączyliśmy z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie wybrali wiersze i przepisywali je odręcznie na kartach papeterii z logo akcji. Największą popularnością cieszyła się poezja Zbigniewa Herberta. Przepisane wiersze podarowaliśmy nauczycielom i pracownikom szkoły w podziękowaniu za pasję, trud i zaangażowanie w naszą edukację. Nauczyciele i pracownicy szkoły byli bardzo wzruszeni pięknym gestem życzliwości i pamięci o nich. Całość akcji zorganizowała biblioteka szkolna.