Salon edukacyjny Perspektywy

12 września maturzyści z naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniach z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Zorganizowano je w ramach Warszawskiego Salonu Maturzystów “Perspektywy 2019”. To największa odsłona ogólnopolskiej kampanii informacyjnej dla maturzystów organizowana przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy” już od 14 lat. Słuchacze trzecich klas mieli okazję wysłuchać informacji i porad dotyczących egzaminu maturalnego z j. angielskiego, matematyki i biologii.