Muzyczny czwartek w rocznicę wybuchu stanu wojennego.

Podczas kolejnego Muzycznego Czwartku, do powstania którego pretekstem było przypomnienie Słuchaczom historii stanu wojennego, wysłuchaliśmy wiele zarówno nostalgicznych jak i pełnych werwy utworów Jacka Kaczmarskiego oraz Przemysława Gintrowskiego. Pan Norbert Dzienisiuk i Michał Rybarczyk brawurowo zaprezentowali autorskie interpretacje piosenek takich jak “Źródło”, “Miejmy nadzieję”, “Mury”, “Pieśń o śnie”, “Wróżba”. Występ muzyczny został poprzedzony wykładem historycznym połączonym z multimedialnym pokazem, który poprowadził, w formule online dla całej szkolnej społeczności, prof. Zbigniew Michalik.