Muzyczny czwartek – Leonard Cohen

“Chciałbym, aby moje piosenki przetrwały tyle czasu, ile przeciętne volvo, czyli około 30 lat” – powiedział kiedyś Leonard Cohen (1934-2016). Właśnie jego osobie i twórczości został poświęcony w naszej szkole listopadowy Muzyczny Czwartek – cykliczny program artystyczny. Usłyszeliśmy m.in. słynne piosenki “Suzzane”, a także “In my secret life” w wykonaniu Michała Rybarczyka oraz “Hallelujah” zaśpiewane przez Norberta Dzienisiuka. Podczas występu mogliśmy też posłuchać nowoczesnej interpretacji wierszy Cohena oraz obejrzeć film dokumentalny naszych uczniów o malowaniu portretu piosenkarza zainspirowanego niezapomnianym utworem “I’m your man”.