Muzyczna uczta – recital pianistyczny

Pan Michał studiuje pod przewodnictwem pana profesora Tomasza Lupy – zasłużonego pedagoga, laureata wielu międzynarodowych nagród. W przedstawionym programie zaprezentowane zostały nam utwory, które stanowiły przekrój historii muzyki. Poczynając od Bacha, czyli baroku, następnie klasycyzm, – Beethoven, potem romantyzm, w którym mogliśmy usłyszeć Chopina, Brahmsa czy Medtnera. Zwieńczeniem koncertu był utwór węgierskiego kompozytora Bela Bartoka. Czas spędzony na koncercie to prawdziwa uczta dla ducha i uszu słuchaczy i pracowników naszej szkoły.