Międzynarodowy Dzień Kropki (International Dot Day)

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki(International Dot Day) . Zainspirowaliśmy się niezwykłą historią małej Vashti, bohaterki książki Petera H. Reynoldsa pt. „Kropka”. Dzięki niej uwierzyliśmy, że drzemią w nas talenty, że wystarczy mała kropka, aby zostać artystą.Ten dzień to święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności.

Dlaczego akurat kropka? Bo od kropki wszystko się zaczyna.

W obchodach dnia wzięła udział klasa 2PH wraz z nauczycielką panią Anettą Mazurek. Młodzież poznała historię tego święta i uczniowskiej twórczości. Słuchacze wykonali napisy w języku angielskim promujące ideę piękna i sztuki.