Geograficzne spotkania na Krakowskim

W jaki sposób sektor turystyczny odbudował się po pandemii COVID-19? Jakie typy turystyki były popularne w okresie postpandemicznym? W jaki sposób zmieniały się preferencję turystów dotyczące wyjazdów turystycznych?

Na te i inne pytania grupa słuchaczy klas 3n i 3p mogła znaleźć odpowiedzi podczas wykładu poprowadzonego przez dr Katarzynę Podhorodecką na Wydziale Geografii Uniwersytetu Warszawskiego.

Do marca 2020 roku wykłady odbywały się zwyczajowo w wybrane czwartki w siedzibie Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych na Kampusie Głównym UW.

Sytuacja pandemiczna spowodowała, iż od października 2020 r. spotkania prowadzone są w formie zdalnej.

Kolejne spotkanie 07 XII 2022. Zapraszamy!!!

Szczegółowe informacje i link do spotkania u nauczyciela geografii R. Maziarz (biblioteka szkolna).

Program spotkań na stronie https://wgsr.uw.edu.pl/geograficzne_spotkania/