Festiwal smaków

Słuchacze naszej szkoły wraz z opiekunem Samorządu Słuchaczy p. Katarzyną Mikulską już po raz kolejny zorganizowali „Festiwal smaków”. Przygotowali mnóstwo ciekawych potraw: ciast, ciasteczek, sałatek. Można też było zakupić piękne Mikołaje z masy solnej – artystycznie wykonane przez opiekuna wolontariatu p. Iwonę Małkowską oraz świeczki w formie bałwanków i choinek – zrobione przez uczennicę klasy 3ph6 – Patrycję Trzecińską. Wszystkie produkty były dostępne za symboliczną opłatę , którą Samorząd Słuchaczy przeznaczy na dofinansowanie paczek bożonarodzeniowych dla słuchaczy w trudnej sytuacji materialnej (akcja „Słuchacze- słuchaczom”). Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą akcję.