Akcja krwiodawstwa w CKU NR 1

4 kwietnia w naszej szkole odbyła się akcja krwiodawstwa, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Słuchacze zgłaszali się już od samego rana. Pod opieką personelu medycznego z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie rejestrowali się i przystępowali do oddawania krwi. Łącznie do akcji przystąpiło 49 osób. W gronie honorowych dawców krwi oprócz naszych słuchaczy pojawili się także uczniowie 2 Społecznego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Międzynarodowymi oraz Zespołu Szkół im. Cecylii Plater-Zyberkówny. Serdecznie dziękujemy za dar serca, za każdą oddaną kroplę krwi!
Dziękujemy też wszystkim osobom, które ze względu na ograniczony czas trwania akcji nie zdążyły oddać krwi. Gorąco zachęcamy do udziału w jej kolejnych edycjach.