Podziękowania za za włączenie się w akcję na rzecz Stowarzyszenia Wspólnoty „Chleb Życia”

Droczy Słuchacze i Nauczyciele!
Dziękujemy Wam bardzo za włączenie się w akcję na rzecz Stowarzyszenia Wspólnoty „Chleb Życia”, która prowadzi Schronisko dla Kobiet „EMAUS”. Szkolny Wolontariat zebrał mnóstwo ciepłej odzieży, która z pewnością będzie przydatna w nadchodzące chłodne dni. Zebrane dary zostały przekazane przez panią Iwonę Lublińską i panią Iwonę Małkowską 28 listopada na ręce pani Kierownik Schroniska.
Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie i otwartość na drugiego człowieka i przekazujemy podziękowanie, które otrzymaliśmy od mieszkanek i personelu Schroniska.

Tekst alternatywny dla grafiki powyżej:
“Stowarzyszenie Katolicka Wspólnota “Chleb Życia” – Schronisko dla Kobiet “Emaus”, mieszczące się przy ul. Stawki 27 w Warszawie serdecznie dziękuje za przekazanie darów Centrum Kształcenia Ustawnicznego nr 1 ul. Noakowskiego 6 Warszawa , Za pamięć życzliwość i wsparcie serdecznie dziękujemy. Z Poważaniem Mieszkanki i personel Schroniska”