Wycieczka do Ogrodu Botanicznego UW

Po raz kolejny słoneczny, pachnący kwiatami maj witaliśmy na zajęciach w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego.
W Botanicznej Majówce uczestniczyli słuchacze klas zaocznych 3Z i 3L Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1.
Wycieczka była doskonałą okazją zapoznania się z licznymi gatunkami rodzinnej flory  oraz poznania gatunków reliktowych, endemicznych oraz użytkowych.
Zwiedzaliśmy także oranżerię gdzie duże zainteresowanie uczniów wzbudziły rośliny mięsożerne i storczyki.