Praktyki studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w CKU Nr 1

Studenci z Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w ramach swoich praktyk przeprowadzili serię indywidualnych sesji ze słuchaczami na temat coachingu oraz elementów doradztwa zawodowego.

Podczas sesji studenci mieli okazję dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami z zakresu coachingu, pomagając naszym słuchaczom odkryć ich potencjał oraz cele zawodowe. Dzięki praktycznym narzędziom i technikom, wspierali naszych słuchaczy w tworzeniu klarownych celów, opracowywaniu planów działania oraz pokonywaniu ewentualnych przeszkód na drodze do sukcesu zawodowego.

Indywidualne sesje coachingowe były doskonałą okazją dla uczestników do zanurzenia się w tematykę coachingu i doradztwa zawodowego. Dzięki profesjonalnemu podejściu studentów, słuchacze mieli możliwość skorzystania z dedykowanej uwagi oraz wsparcia w procesie odkrywania i realizacji własnego potencjału.

Indywidualne sesje spotkały się z pozytywnym odbiorem!