Ogólnopolska kampania społeczna “Idą Święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj”

Odkładamy smartfony, niech te Święta będą czasem z drugim człowiekiem. W świecie zdominowanym przez nowe technologie nie jest to łatwe, ale…. nam się udało! Słuchacze klas stacjonarnych i zaocznych przygotowali samodzielnie kartki i napisali życzenia dla dzieci, które te Święta spędzą w szpitalu. Wszystkie kartki są piękne, bo z serca. Mamy nadzieję, że sprawią radość małym pacjentom szpitala.

Dziękujemy wszystkim za poświęcony czas i zaangażowanie.

Opiekun wolontariatu: Iwona Małkowska