Nasze słuchaczki w gronie laureatów jubileuszowego konkursu Geograficznych Spotkań na Krakowskim.

Z okazji 15-lecia Geograficznych Spotkań na Krakowskim Wydział Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego zorganizował JUBILEUSZOWY KONKURS kierowany do młodych słuchaczy biorących udział w wykładach, w których również uczestniczyli nasi Słuchacze z klas zaocznych.

Udział w Konkursie polegał na przygotowywaniu eseju o tematyce geograficznej, powiązanej z tematyką wykładów wygłoszonych w semestrze zimowym 2023/2024. Tematy esejów były ogłaszane na platformie Zoom podczas kolejnych GEOGRAFICZNYCH SPOTKAŃ NA KRAKOWSKIM. Jednym z tematów w ramach konkursu, było napisanie eseju poświęconego szlakom kulturowym w Polsce i przesłanie pracy w terminie do 02 lutego 2024 roku.

Wśród LAUREATÓW Jubileuszowego Konkursu znalazł się zespół autorski z CKU Nr 1 w składzie: IGA ROSIAK, DOMINIKA KOŚCIÓW. Słuchaczki z klasy 4P przygotowały esej o tematyce geograficznej poświęcony szlakowi kulturowemu Wzgórz Szymbarskich.

Nagrodzeni wezmą udział w warsztatach, które odbędą się 12 kwietnia 2024 r. W ramach warsztatów Organizatorzy Konkursu dedykują słuchaczom prelekcje, zajęcia warsztatowe oraz spacery tematyczne. Serdeczne gratulacje !

List z gratulacjami od organizatora konkursu