Udział słuchaczy w projekcie “Well being October”

Dnia 12 października klasa 2AB4 wraz z panią Anettą Mazurek przygotowała lekcję na temat zbilansowanego odżywiania. Omawiano też jego wpływu na samopoczucie. Lekcja odbyła się w ramach projektu “Well being October”.

Słuchacze przygotowali odżywcze śniadanie z warzywami i sokiem owocowym oraz obliczyli zawartość w nim składników odżywczych. Wszystko odbywało się w języku angielskim, a odżywieni i radośni uczniowie mieli siłę na zdobywanie wiedzy na kolejnych lekcjach.

Słuchacz przygotowuje na stoliku kanapko