Zakończenie akcji “Świąteczna kartka dla bohatera”

Drodzy Słuchacze i Nauczyciele, zakończyła się akcja szkolnego wolontariatu: „Świąteczna kartka dla Bohatera”. Dziękujemy Wam bardzo za zaangażowanie i czas poświęcony na przygotowanie elektronicznych kartek z życzeniami. Wszystkie są piękne! Wybrane prace zostały wydrukowane i razem z drobnymi upominkami trafiły do Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich. Dzięki ofiarnej pracy wolontariuszy zostaną one przekazane Powstańcom. Mamy nadzieję, że sprawią im radość, będą miłą niespodzianką oraz dowodem naszej pamięci.
Szkolny wolontariat