KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Kursy maturalne

Skończyłeś szkołę kilka lat temu, ale chciałbyś przystąpić do matury lub jesteś tegorocznym maturzystą i planujesz studia ,ale nie jesteś pewny, czy z lekcji wyniesiesz to co najlepsze by zdać egzamin maturalny? Z nami nic nie jest poza Twoim zasięgiem! Dołożymy wszelkich starań, byś był zadowolony z wyników matury. Ponadto byś uzyskał(a) wyniki pozwalające, wybrać się na upragnione uczelnie. Program naszych zajęć jest opracowywany w oparciu o programy edukacyjne Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Przygotujemy Cię do matury na poziomie podstawowym z:

  • matematyki
  • języka angielskiego
  • języka polskiego

Zapraszamy na kursy do CKU Nr1 jeśli chcesz nadrobić zaległości, usystematyzować wiedzę, sprawdzić umiejętności , solidnie przygotować się do matury.

Zapewniamy życzliwe, indywidualne podejście.  Nasi nauczyciele od lat  prowadzą zajęcia na kursach przygotowujących do egzaminu, mają wieloletnie doświadczenie,  są egzaminatorami  maturalnymi. Kursy maturalne  w Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1, obejmują  wszystkie wymogi i zagadania egzaminacyjne. Priorytetem jest, aby przekazywana przez nas wiedza i zagadnienia były zrozumiałe i przejrzyste.

Zajęcia odbywają się w weekendy, w małych grupach.


 

KURSY MATURALNE W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

W bieżącym roku szkolnym zapraszamy na kursy maturalne z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego na poziomie podstawowym. Kurs z każdego przedmiotu będzie obejmował 80 godzin. Koszt niezależnie od przedmiotu to 750 złotych. Jeśli wybierasz pakiet 3 przedmiotów całość będzie kosztować 2100 złotych.

Przewidywany termin rozpoczęcia kursów: 9-10 października 2021.

Formularz zgłoszeniowy na kursy maturalne 2021/2022 - pobierz

Wypełniony formularz należy przesłać (sekretariat@cku1.edu.pl) lub przynieść do sekretariatu

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 


PRZEDMIOTY:
  • matematyka

Poznasz metody efektywnej nauki matematyki - ile i jak często się uczyć, z jakich źródeł korzystać, jakiego typu zadania robić, aby dobrze się przygotować oraz czego absolutnie unikać. Będziemy bazować na arkuszach maturalnych CKE. Dowiesz się na co powinieneś zwracać uwagę rozwiązując zadania na maturze – o podchwytliwych poleceniach, jak selekcjonować odpowiedzi w zadaniach zamkniętych, za co przyznawane są punkty w zadaniach otwartych, a za co nie.

  • język angielski

Podczas kursu powtórzymy i usystematyzujemy cały materiał z języka angielskiego, który obowiązuje na maturze. Będziemy bazować na wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Będziemy rozwiązywać zadania na rozumienie ze słuchu, na czytanie ze zrozumieniem, na doskonalenie umiejętności językowych (słowotwórstwo, parafraza zdań, uzupełnianie luk), będziemy ćwiczyć pisanie, powtarzać kluczowe zagadnienia gramatyczne.

  • język polski

Na zajęciach kursanci powtórzą i usystematyzują wiedzę na temat epok literackich, motywów w tekstach kultury, a także doskonalić będą umiejętności pisania rozprawki oraz analizy i interpretacji utworu poetyckiego (I i II temat wypracowania maturalnego). Będą mieli również możliwość doskonalenia umiejętności tworzenia wypowiedzi argumentacyjnej oraz analizy porównawczej na poziomie rozszerzonym.

 


TERMINARZ ZAJĘĆ