“Razem na Święta” – włączamy się w akcję MEN

Wolontariusze Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 włączyli się w akcję „RAZEM NA ŚWIĘTA”. Jest to akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej mająca na celu zachęcenie uczniów do działań charytatywnych i wsparcia osób potrzebujących w okresie przedświątecznym. Nasi wolontariusze jak zwykle okazali się niezawodni.  Pod okiem pani Iwony Małkowskiej i pani Iwony Lublińskiej przygotowali kartki świąteczne z życzeniami dla dzieci, które te święta spędzą w szpitalu. Każdy z naszych wolontariuszy w przygotowanie takiej kartki z napisanymi przez siebie życzeniami włożył sporo pracy ale to, co najważniejsze – swoje SERCE. Bardzo Wam dziękujemy!

Mamy nadzieję, że przygotowane własnoręcznie świąteczne kartki sprawią radość małym pacjentom Warszawskiego Szpitala Dziecięcego przy ulicy Kopernika w Warszawie.