“Nie bądź żyłą podziel się krwią”- akcja zbiórki krwi

Drodzy Słuchacze, Nauczyciele i Pracownicy szkoły informujemy, że 4 kwietnia 2023r. odbędzie się zbiórka krwi. Akcja odbędzie się w godzinach 9.00 – 13.00 w sali nr 1 (parter).

Zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby do włączenia się w akcję i podzielenia się z innymi tym cennym darem jakim jest krew.

Prosimy o zapoznanie się z przygotowanymi informacjami dotyczącymi krwiodawstwa i zasadami oddawania krwi.

Osoby zdecydowane, które chciałyby wziąć udział w akcji, proszone są o kontakt z p. Iwoną Małkowską lub p. Izabelą Korszlą.

Tablica z informacjami o akcji krwiodawstwa