Zapraszamy do udziału w akcji BohaterON

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!
Zachęcamy Was do włączenia się w akcję BohaterON, w której od lat bierze udział nasza szkoła.
Co trzeba zrobić?
W tym roku powstała strona dumnizpowstancow.pl, która pozwala każdemu użytkownikowi na dodanie własnych treści: tekstu, zdjęcia lub nagrania wideo. Każdy indywidualny wpis to dołożenie cegiełki do budowania narodowej świadomości o ludziach, którzy poświęcili swoją młodość, nierzadko również zdrowie i życie, abyśmy dzisiaj mogli żyć w wolnym kraju.
Na portalowej mapie będą pojawiać się Wasze wpisy jako dowód uznania, pamięci i dumy ze swojej historii.
Pokażcie, że pamiętacie!

Logo aplikacji moodle Logo facebooka