Trwa nabór do szkoły policealnej na kierunek technik BHP.

Trwa nabór do szkoły policealnej na kierunek technik bezpieczeństwa i higieny pracy. Rozpoczęcie zajęć – luty 2024. Kwestionariusze potrzebne aby zapisać się do szkoły można pobrać tutaj lub w sekretariacie. Szczegółowe informacje o tym kierunku znajdują się w zakładce Technik BHP.

Kierunek – Technik BHP – przygotowuje według standardów europejskich do pracy zawodowej na stanowisku inspektora bezpieczeństwa i higieny pracy oraz w branżach pokrewnych związanych ze służbą BHP.
Technik bezpieczeństwa i higieny pracy może być zatrudniony we wszystkich branżach działalności gospodarczej, od państwowych instytucji po prywatne przedsiębiorstwa z kapitałem zagranicznym, w służbach cywilnych i mundurowych. Umożliwia również otwarcie własnej działalności gospodarczej i prowadzenie wszystkich czynności związanych ze służbą BHP na rzecz innych firm.
Technik BHP to jeden z najbardziej przyszłościowych zawodów w Polsce i w Europie. Zapraszamy!

Logo biuletyn informacji publicznej Logo aplikacji moodle Logo facebooka Logo Uczelni Techniczno-Handlowej