Egzamin maturalny maj 2022

Od 4 maja 2022 rozpoczynają się egzaminy maturalne.

Informacja dotycząca rozmieszczenia abiturientów w salach będzie wywieszana przed każdym egzaminem w holu przy wejściu do szkoły.

Na egzamin przychodzimy na 30 minut przed godziną wskazaną przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną (OKE) w harmonogramie matur (czyli na godz. 8.30 lub 13.30).

Należy mieć ze sobą dowód tożsamości oraz czarny długopis.

Przypominamy, że na salę egzaminacyjną nie wolno wnosić telefonów komórkowych ani żadnych innych urządzeń elektronicznych.

Egzamin maturalny nie jest przeprowadzany w szczególnych warunkach sanitarnych. Zalecamy jednak dezynfekcję rąk i zachowanie dystansu pomiędzy zdającymi.

Wyniki egzaminu maturalnego

Wyniki zostaną ogłoszone 5 lipca 2022 roku. Jednocześnie, oprócz informacji o wynikach, CKE przekaże szkołom świadectwa.

Wyniki będzie można sprawdzić na stronie https://wyniki.edu.pl, używając otrzymanego w szkole loginu i hasła.

Dane do logowania dla absolwentów szkoły z kwietnia bieżącego roku, będą umieszczone w teczce z dokumentami, które składali Państwo, zapisując się do szkoły. Będzie je można odebrać wraz ze świadectwem ukończenia szkoły.

Dla absolwentów ze stycznia i lutego tego roku oraz absolwentów z lat ubiegłych dane do logowania będą przekazywane przed rozpoczęciem egzaminu maturalnego przez członka Zespołu Nadzorującego egzamin w danej sali.

Logo aplikacji moodle Logo facebooka