ZRÓB SOBIE SELFIE Z BIAŁO-CZERWONĄ

2 maja obchodzimy Święto Flagi Państwowej, które zostało wprowadzone  ustawą z dnia 20 lutego 2004 roku. Z tej okazji w  całej Polsce odbędą się liczne uroczystości oraz akcje mające na celu wyrażenie szacunku i dumy z naszych symboli narodowych.Chcielibyśmy Was zachęcić do włączenia się w obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz naszej szkolnej akcji „Zrób sobie selfie z biało-czerwoną”. Prosimy o przesyłanie Waszych zdjęć na tle biało-czerwonych flag  (z krótką informacją dotyczącą autora, klasy oraz miejsca, gdzie zostało zrobione zdjęcie) do dnia 03 maja br. na adres e-mail im-wos@wp.pl . Przesłanie zdjęcia będzie traktowane jako zgoda na jego publikację na stronie szkoły i szkolnym facebook’u.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!